Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/wwwakarp/public_html/catalog/controller/journal3/notification.php on line 13Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/wwwakarp/public_html/catalog/controller/journal3/header_notice.php on line 12 Hakkımızda
Menu
Your Cart

Hakkımızda

    Akar promosyon ailesi olarak 15 yılı aşkın süredir promosyon ve ticari hediyelik eşya sektöründe hizmet veriyoruz. Promosyon Ürünlerini satışını Türkiye çapında gerçekleştiriyoruz.
 Her yıl Eylül ayında müşterilerimizin tüm promosyon malzemeleri ihtiyaçlarına cevap verebilecek ölçüde zengin bir ürün katalogu hazırlıyoruz. Bu ürünlerin arasında direkt ithalatını yaptığımız ve sizin için seçtiğimiz ürünleri firmanız için kişiselleştiriyoruz. Gelişmiş  baskı teknolojilerini takip ediyor ve bu sayede ürünlerinizi mümkün olan en az maliyet ve en yüksek baskı kalitesinde teslim ediyoruz.
 PSI ve PROMOTÜRK üyesi olan firmamız geçmişte olduğu gibi bugün ve yarın da siz müşterilerimizin profesyonel çözüm ortağı olmaya devam edecektir.
 İlginiz ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz.